Олег Петровець: "Інформую про ситуацію з садочком на вул. Плеханова. ..."

Олег Петровець в facebook:

Інформую про ситуацію з садочком на вул. Плеханова. Об этом сообщает snr24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Провівши ряд консультацій з жителями Лівобережного масиву, керівництвом Дніпровської РДА - вирішили повторно вносити на засідання комісії освіти зареєстрований мною проект рішення Про повернення до комунальної власності дитячого садочку по вул. Плеханова. Сьогодні внесли з голосу це питання на комісії та включили його до порядку денного. Зараз з 1000 чекаємо з жителями розгляду нашого питання.

Сподіваюся у депутатів комісії стане мужності підтримати цей проект який комплексно вирішує питання садочкуі дає можливість використання його за призначенням саме як комунального закладу, а не приватного.

Однак, хочу зауважити, що попри шалену, як говорили жителі мені, підтримку їх депутатом Шаповалом та іншими депутатами - зараз на комісії немає ЖОДНОГО. Не було їх і на бюджетній комісії - коли я з жителями переконував депутатів підтримати проект і це вдалося комісія бюджетна підтримала проект. Про що це говорить Мабуть про те, що говорити - це не справи робити. Попіаритися на проблемі і почуттях людей разок вочевидь легше ніж підтримувати системно людей і прораховувати всі потрібні для досягнення мети кроки.

Детальніше про піар цих депутатів тут https//www.facebook.com/story.php

Нагадаю, що депутати-популісти визнали недолугість свого рішення і відмовилися від нього. На цьому могутня підтримка громади завершилася. Піарнулися і годіОлег Петровець
Олег Петровець
Олег Петровець
Олег Петровець
Олег Петровець


ТОП новости

Вход

Меню пользователя