Анна Ганжа: "Вчора сходила до Yulia Yarmolenko на тренінг Як говорити..."

Анна Ганжа в facebook:

Вчора сходила до Yulia Yarmolenko на тренінг Як говорити з дітьми про секс - отримала море задоволення хочеться ще. Скільки не вивчай секс, завжди є що дос ... ліджувати, щоразу нові знахідки, усвідомлення і відкриття. Об этом сообщает sevlush.in.ua со ссылкой на СМИ.

Щодо розмов з дітьми, то я впевнена, що як і в усьому, починати слід з себе. Спершу знайти відповіді на свої запитання, сформувати своє ставлення, знайти своє задоволення і безпеку. Тоді тільки можливо навчити безпеці і задоволенню інших.

Дуже сподобався перелік ознак сексуально грамотної людини - знає власне тіло - дотримується гігієни - обговорює з партнером сексуальні питання - розвивається в сфері сексу - приносить задоволення партнеру - застосовує контрацепцію - регулярно проходить медогляди - насолоджується сексуальними фантазіями - визнає свою і чужу сексуальність - дозволяє собі отримувати задоволення від сексу - несе відповідальність за здоровя партнера фізичне і психічне - здатна контролювати свою сексуальну поведінку - відкрита для нового - вміє сказати ні - сексуально терпима - веде здоровий спосіб життя - не відчуває під час сексу ні сорому, ні страху, ні провини - готова говорити про статеві захворювання свої і партнера - не використовує секс для досягнення будь-яких інших цілей, окрім задоволення.

Кожний пункт, як окрема тема для медитації - актуалізація себе, дослідження того, що є в світі, пошук золотої середини.

На мою думку, розвиток здорової сексуальності - шлях до гармонійного суспільства. Бо витіснення сексуальних бажань часто спричиняє несвідому агресію, недореалізація - різноманітні залежності і часто хворобливі спроби компенсації. І тому це дуже важливо.

Немає сенсу нарікати на батьків, радянський союз чи свою гірку долю, що у нашого покоління не було адекватної сексуальної освіти. Просто братися до самоосвіти і не передавати існуючі міфи, забобони і травми далі. І тоді невдовзі матимемо здорове суспільство з гарною сексуальною культурою, та й культурою загаломАнна Ганжа


ТОП новости

Вход

Меню пользователя